A A A

praca

OFERTA PRACY

OGŁOSZENIE Z DNIA 01.08.2017

1.  Elektromonter układów pomiarowych automatyki przemysłowej

Wymagania:

  • chęci do pracy i zaangażowanie
  • wykształcenie średnie (elektronika, automatyka, elektroautomatyka, telekomunikacja lub podobne)
  • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows
  • prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska pracy:

  • montaż tras pomiarowych z zakresu automatyki przemysłowej
  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej
  • naprawa urządzeń AKP
  • przegląd i serwis urządzeń
  • sporadyczne wyjazdy służbowe w celach serwisowych

CV  prosimy przesyłać na adres:   zarzad@belmar.com.pl

2.  Mechanik automatyki przemysłowej i urzadzeń precyzyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, średnie (automatyka, mechanika, mechanika precyzyjna)
  • mile widziane doswiadczenie w firmie przemysłowej o podobnym profilu działania (serwis przemysłowy, remonty i naprawa maszyn),
  • znajomośc obsługi komputera w środowisku Windows
  • prawo jazdy kat. B
  • chęci do pracy i zaangazowanie

  • montaż urządzeń i tras pomiarowych z zakresu automatyki przemysłowej
  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,obróbka mechaniczna
  • sporadyczne wyjazdy służbowe

CV  prosimy przesyłać na adres: zarzad@belmar.com.pl

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę oraz satysfakcjonującą pracę.